Co nowego?

Co się dzieje w Akademii Przedszkolaka :)

Od 01.03.2017r . w ramach dziennej opieki nad dziećmi do lat 3, utworzona zostanie grupa dla dzieci od 1-3 lat.

Warunki:

Grupa do 12 osób

Wpisowe: 600zł ( na wyprawkę dla dziecka : łóżeczko + materac, krzesełko do karmienia, nocniczek - dedykowane jednemu dziecku, wyprawka plastyczna)

Opłaty: 700zł/mc płatne z góry

Wyżywienie: 5,50 zł/dzień - płatne z góry, odpisy w następnym miesiącu na podstawie listy obecności.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Od 01.09.2016 r. Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka przyjęło dzieci w wieku 2,5 - 4 lat w ramach projektu współfinansowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach osi Priorytetowych współfinansowanych w Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rodzice i dzieci przystępujący do programu otrzymali wsparcie ze środków Unijnych na pobyt dziecka/dzieci od 01.09.2016 - 31.08.2017r. za 0zł.

Podczas  pobytu dzieci w placówce w ramach realizacji projektu ze środków UE zapewnione jest:

1. pełne wyżywienie

2. zajęcia:

- psycholog

- integracja sensoryczna

- zajęcia wspomagające rozwój psychoruchowy dziecka

3. ubezpieczenie NNW

4. upominki

5. eventy

6. materiały dydaktyczne

7. wykwalifikowana kadra

8. odpowiednio wyposażone sale dydaktyczne